KANAPKI

Kanapka jest modna - można ją wymyślać na co dzień, a wszystko  co dobrze smakuje  jest dozwolone! Prowadzi to do niezliczonych odmian i kreacji.

Odkryj nasze najlepsze  kanapki  klasyczne, ciepłe i wegetariańskie, oraz wegańskie .

 Kanapki są idealne do podróży, do biura lub na szybki posiłek w domu.  Nie ma czegoś takiego jak klasyczna kanapka, to nasza kreatywność zaspokoi najwybredniejsze Państwa podniebienia. Nasze propozycje są przygotowywane na wiele sposobów. Należą do nich takie jak francuski tost lub kanapka klubowa. Tutaj znajdziesz wiele tradycyjnych i popularnych  kanapek prawie z całego świata.

  Kanapki Wegetariańskie  smakują bardzo dobrze bez mięsa i bez ryb! Wypróbuj tofu, hummus  jako nadzienie. Pyszne!

Sandwiches  Kanapki z serem bez względu na to, czy kanapka czy bułka - pieczywo jest zawsze pyszne! Warianty zapewniają dużą różnorodność na talerzu.

Odkryj wyrafinowane kanapki i wyśmienite pieczywo z dużą ilością sera. Panini-gorący posiłek. W przypadku stopionego sera lub nawet soczystego kurczaka, szynki ciepła kanapka jest odpowiednia dla małego i dużego głodu.

  W przeszłości kanapki klubowe były oferowane w prywatnych klubach. Dzisiaj kanapka klubowa to popularna zdrowa  przekąska.